fbpx
Vážení přátelé, příznivci jachtingu,

zveme Vás na již 7. ročník závodu Čany-Lanex Offshore Cup, který se uskuteční 15. - 19. září 2019. Trasa o délce cca 350 nm povede tradičně z německého přístavu v Kühlungsbornu kolem dánského ostrova Bornholm a zpět. Každý závod je jiný, počasí a podmínky na moři se mění a vyžadují plné soustředění posádky, ať již jde o zvolenou taktiku nebo sledování předpovědi počasí.

Jediným vstupním poplatkem k poměření Vašich dovedností v tomto závodě je startovné, které činí za loď 6 500 Kč a závodní licence, kterou musí mít všichni čeští závodníci. Tu lze v zastoupení ČSJ vystavit na místě za 100 Kč. V ceně startovného jsou zahrnuty nezbytné místní poplatky spojené s povolením a organizačním zajištěním závodu, včetně nocování posádky v marině Kühlungbsborn. 

Těm z Vás, kteří by se rádi letos zúčastnili, doporučím vyhledávat vhodné lodě na stránkách PCO Charter nebo Mola Charter či 1st classe charter v Heiligenhafenu. Stránky jsou sice v němčině, ale dá se v nich dobře orientovat a loď vybrat. Následná komunikace v angličtině nebývá problém. Pokud jde o výběr lodi, doporučuji prohlédnout seznam přihlášených posádek a výsledky z minulých závodů, abyste si dokázali udělat představu. 

Pokud nepomýšlíte na vlastní loď, ale i tak byste se závodu rádi zúčastnili, prosím pošlete email na s informací o Vás, které postoupíme přihlášeným posádkám, protože snad vždy se najde loď, která jednu či dvě pozice v posádce nabízí.

Víc informací naleznete ve Vypsání závodu pro rok 2019.

Těšíme na vaši účast.

Tým ČANY

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Ještě nemáte účet? Staňte se členy teď!

Přihlásit k účtu